Telefoniczny doradca klienta indywidualnego, CZĘSTOCHOWA

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie. Obecnie poszukujemy doradców klienta indywidualnego.

Główne zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta Indywidualnego,

  • Analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty sieci telekomunikacyjnej,

  • Budowanie dobrych relacji z klientem.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • Pełna dyspozycyjność od pon. do pt.,

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych,

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej - mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,

  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy, przygotowujący do pracy,

  • Stawkę godzinową 27,70 brutto plus wysokie premie i prowizje nawet do 5000 tyś zł,

  • Pracę na zmiany poranne lub popołudniowe,

  • Możliwość przejścia na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Codzienne wsparcie trenera i managera,

  • Benefity na lokalizacji : kawa, herbata, świeże owoce, strefa relaksu, karta rabatowa,

  • Liczne konkursy i dodatkowe bonusy: nagrody rzeczowe, finansowe, zagraniczne wycieczki.

Data publikacji: 2024-04-28